Atlas Plus

НЕА ФЛОГИТА
КУЌА АНА НЕА

 • ТЕРМИНИ ОД:
  22.05 до 25.09.2022
 • 7 ноќевања
 • До 4 лица

Од 79€

АМУЛИЈАНИ
КУЌИ ГАЛЕРИ И КОНАКИ

 • ТЕРМИНИ ОД:
  29.05 до 25.09.2022
 • 7 ноќевања
 • До 4 лица

Од 140€

НЕА ФЛОГИТА
TSIMPOUKAS

 • ТЕРМИНИ ОД:
  22.05 до 25.09.2022
 • 7 ноќевања
 • До 4 лица

Од 89€

ХАНИОТИ
TSIMPOUKAS

 • ТЕРМИНИ ОД:
  22.05 до 25.09.2022
 • 7 ноќевања
 • До 4 лица

Од 89€

ЛЕТО 2022 – ГРЦИЈА ХОТЕЛИ | Хотел JENNY 3*

Попуст за рана резервација и целосна уплата до 31.03 од -10%
Хотелот ЏЕНИ е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3 со 1 брачен кревет и 1 нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот.

НЕА ПОТИДЕА
КУЌА СЕМИ

 • ТЕРМИНИ ОД:
  22.05 до 25.09.2022
 • 7 ноќевања
 • До 4 лица

Од 69€

СИТОНИЈА
КУЌА МАРИЈА КАРГА

 • ТЕРМИНИ ОД:
  05.06 до 18.09.2022
 • 7 ноќевања
 • До 4 лица

Од 140€

ДИОНИСИОС
КУЌА ЈОРГОС

 • ТЕРМИНИ ОД:
  22.05 до 25.09.2022
 • 7 ноќевања
 • До 4 лица

Од 79€

КАСАНДРА
КУЌА ДИОНИСИОС

 • ТЕРМИНИ ОД:
  22.05 до 25.09.2022
 • 7 ноќевања
 • До 4 лица

Од 69€

СИТОНИЈА

КУЌА МАРИЈА КАРГА

НЕА ПОТИДЕА

КУЌА СЕМИ

ДИОНИСИОС

КУЌА ЈОРГОС

КАСАНДРА

КУЌА ДИОНИСИОС

НЕА ФЛОГИТА

КУЌА АНА НЕА

НЕА ФЛОГИТА

TSIMPOUKAS

АМУЛИЈАНИ

КУЌИ ГАЛЕРИ И КОНАКИ

ХАНИОТИ

TSIMPOUKAS